Sukces w Jaworznie!!!

III miejsce młodzieży OSP Radlin II w III Halowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Jaworznie. BRAWO!!!

Bardzo wysokie, III miejsce, zajęła reprezentująca nasz powiat młodzież z Ochotniczej Straży Pożarnej Radlin II w III Halowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Jaworznie. Ranga zawodów jest bardzo wysoka. Biorą w nich udział drużyny z całej Polski oraz współpracujące jednostki z Czech. I to właśnie goście zza naszej południowej granicy okazali się najlepsi w młodzieżowych zmaganiach. Drugie miejsce zajęli młodzi adepci pożarnictwa z Międzybrodzia Żywieckiego, a trzecie właśnie reprezentacja OSP Radlin II. Opiekunem naszej młodzieży jest Zbigniew Lisowski, a nagrody wręczał dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa nadbrygadier Janusz Skulich oraz wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Katowicach Jerzy Szkatuła (również członek Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wodzisławiu Śl.)

3miejsce_mdp_minNa zdjęciu od lewej stoją: Zbigniew Lisowski – opiekun MDP OSP Radlin II, Martyna Jereczek, Roksana Garbacik, Daniel Durczok, Mateusz Gembalczyk, Marcin Kozielski i Krzysztof Lisowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *