Wielkie świętowanie na wodzisławskim rynku

W sobotę, 28 maja br., na wodzisławskim rynku odbyło się jubileuszowe XV Ekumeniczne Spotkanie Strażaków połączone z powiatowymi obchodami Dnia Strażaka 2016.

ekum_min2

Do Wodzisławia zjechali posłowie, senatorowie, przedstawiciele władz ZOSP i PSP, przedstawiciele władz samorządowych, duchowni, poczty sztandarowe jednostek z całego powiatu wodzisławskiego i przede wszystkim strażacy, którzy na codzień czuwają nad bezpieczeństwem powiatu wodzisławskiego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu jak również strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych naszego powiatu. Pod ich adresem skierowano wiele ciepłych słów i podziękowań, nie obyło się również od uhonorowania wielu z nich medalami i odznaczeniami.

GALERIA ZDJĘĆ

ekum_min

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *