Rajmund Menżyk Członkiem Honorowym Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Rajmund Menżyk został Honorowym Członkiem Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Wodzisławiu.

Ten zaszczytny tytuł nadano mu podczas niedawnego spotkania opłatkowego strażaków-ochotników powiatu wodzisławskiego w Wiejskim Domu Kultury w Syryni za wieloletnią pracę na rzecz ochotniczych straży pożarnych powiatu wodzisławskiego.

Na spotkaniu opłatkowym ze świąteczno-noworocznymi życzeniami zjawili się m.in. senator Adam Gawęda, przedstawiciele samorządu i poszczególnych szczebli władz ZOSP i PSP powiatu wodzisławskiego, zaproszeni goście z Czech i przede wszystkim strażacy-ochotnicy reprezentujący wszystkie jednostki z powiatu wodzisławskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *